מה חייבים לדעת לפני שקונים מיטה לחדר ילדים

מה חייבים לדעת לפני שקונים מיטה לחדר ילדים

אם נודה באמת, קיים מגוון מיטות כל כך גדול ומדהים עבור ילדים, כאלו שמספקות את היצר ההרפתקני של הילדים, צבעוניות, מעוטרות, מעוצבות ועוד כל כך הרבה סוגים, שפשוט קשה לפעמים להחליט איזו מיטה קונים.

הקו המנחה שצריך ללוות אותנו ההורים ולהנחות אותנו בבחירת מיטה לילדינו, הוא הנוחות שתאפשר שנת לילה טובה ככל האפשר עבור ילדינו.

הנוחות שלנו המבוגרים חשובה ביותר, וכך גם נוחותם של ילדינו. לכן, חשוב במיוחד להקפיד שתהיה להם מיטה באיכות טובה שתספק תמיכה מושלמת לגוף הגדל, אפשרות לישון בנוחות ולא פחות חשוב, מיטה יציבה שתספוג את קפיצות הזאטוטים הקטנים והמתבגרים עליה.
 

מה צריך לדעת לפני קניית מיטת ילדים ?
 

מומחים ממליצים להחליף מזרנים לפחות כל עשר שנים, כדי שימשיכו לספק את איכות השינה והתמיכה הראויה עבור הילדים.

ילדים צריכים לבחון ולנסות את המזרון לפני הקנייה  - כל גוף הוא שונה ועניין של נוחות הוא אינדיבידואלי ואישי, לכן תנו לילדים לנסות כמה אפשרויות ולבחור מבין האפשרויות את זה שהכי נוח לו.

אם חדר הילדים משמש שני ילדים ואינו גדול במיוחד, שקלו מיטת קומתיים כפתרון אופטימלי, רוב הילדים אוהבים מאד מיטות קומתיים. יחד עם זאת, הדבר החשוב במיטות אלו הוא לוודא שהן בטוחות  - שיש מעקה גבוה מגובה המזרון כך שהילד לא יוכל ליפול מהמיטה במהלך השינה וכמו כן, שיש סולם בטיחות.

במידה שמיטות קומתיים הם לא הסגנון של ילדכם או שלכם, אבל אתם צריכים פתרון יצירתי בשל גודלו הבעייתי של החדר, שיקלו מיטה מוגבהת עם אפשרות של אזור משחקים מתחתיה, שולחן כתיבה, או שטח אחסון אחר.
 

נוחות  - האם המיטה נוחה? מיטה טובה צריכה לתת תמיכה ונוחות מרביים, זאת על מנת למנוע ולהקל על כאבי גב בקרב ילדים. 

גודל המיטה - האם  המיטה תשרת את הילדים באופן זמני או שתתאים להם גם כשיתבגרו.
בטיחות - האם המיטה יציבה מספיק כדי להתמודד עם מעמס כבד שהילדים יטילו עליה?

ניקיון - האם בד המיטה קל לניקוי ?

מידות המיטה ביחס לחדר ולגופו של הילד - האם רוחב המיטה ואורכה מתאים לחדר הילדים ולילד עצמו ?

 

עניין של טעם
 

בחירת מיטת ילדים צריכה להתאים לחדר של הילד וכן לטעמו האישי.

כפי שצוין בתחילה, מיטות רבות מגיעות עם אזורי עבודה ואחסון שימושיים, כדי לעזור לכם ליצור את המקום המושלם עבור ילדכם שיוכל לשחק, ללמוד ולישון בנוחות.
אז לא משנה אם אתם קונים מיטה ראשונה לילד בן 3, או לנער מתבגר, חשוב לדעת על אילו דברים צריך להתמקד כדי שהבחירה תהיה נכונה מבין כל האפשרויות העומדות בפנינו.

 

לתיאום פגישת יעוץ ללא התחייבות:

09-7453835

info@yo-yo.co.il
www.yo-yo.co.il