כיצד בוחרים שטיח לחדר ילדים

 

איך לבחור שטיח לחדר ילדים

מכל הפריטים המשלימים שניתן להכניס לחדר ילדים ונוער השטיח הוא הפריט שיוצר את השוני הגדול ביותר.
שטיח צמר עשוי מחומר רך ונעים המרכך את החדר כולו, ניתן לבחור את השטיח במרקם של שערות רכות וארוכות או במרקם של שערות קצוצות ונעימות.
צורת השטיח גם כן ניתנת לבחירה, אם מדובר בחדר לילדים צעירים אפשר לבחור בגרפיקה  של רכבות, חיות ואפילו מגרש כדורגל דוגמאות אחרות הן עיגולים בווריאציות שונות  ,אם זה בקוטר של עיגול בתוך עיגול או אם זה עיגולים בתוך מרובע  כאן הצבעוניות היא שתיתן את אופי השטיח אפשר עיגולים צבעונים על רקע נטרלי של אפור, בז' ,שמנת או דווקא שהקרע יהיה צבעוני והעיגולים בצבע נטרלי, בכל מקרה מה שלא תבחרו, החשוב הוא למדוד את החדר ולבחור מידה מתאימה.
כשבוחרים את מידת השטיח חשוב לקחת כ 10-20 ס"מ מרחק מהרהיטים שבחדר  או מהקיר, כך לא תיווצר בעיה לפתוח מגירות, מיטה נשלפת של מיטה כמו כן בעת החלפה לרהיטים גדולים יותר כמו מעבר ממיטת תינוק למיטת ילדים.

 

בחדרי של נער/נערה ישנם דגמים בוגרים יותר אם זה צורות של שטיחים קטנים שמחוברים יחד כמו "חלוקי נחל" או אם זה צורה של פרח גדול ויפה במרכז החדר .
השטיח בחדר יכול להיות הפריט העיקרי שייתן את הצבע בחדר, כשבוחרים רהיטים בצבע אחיד ושקט בד"כ רוצים להכניס קצת צבע בפריטים המשלימים, שטיח גדול וצבעוני יכול לתת מענה זה.

 

ביו-יו ילדים מיצרים את השטיחים בהתאמה אישית של מידות ,צבעים ודגמים נשמח לראותכם אצלנו ולהציע מגוון אפשרויות

 

בתמונה: שטיח דגם "חלוקי נחל" בקוטר של 180 ס"מ בהתאמה צבעונית לעיצוב החדר. לתמונות נוספות מחדר זה הכנסו לחדר של רותם בדף חדרים לדוגמא

ליעוץ אישי והתאמה לפי מידות נשמח לעמוד לרשותכם:
בטל- 09-7453835
במייל- info@yo-yo.co.il

צוות יו-יו ילדים,
עיצוב חדרי ילדים ונוער