טפט או מדבקת קיר -יתרונות וחסרונות-חלק א'

טפט או מדבקת קיר- יתרונות וחסרונות

אז מה בעצם ההבדל בין טפט ומדבקות קיר?

טפטים-חלק א'

טפט עשוי בד"כ מסוג של נייר ,לרוב מכסה קיר שלם או את כל החדר נותן אפקט מדהים של עיצוב מושלם לריהוט מעוצב בחדר. כשמעצבים רהיטי ילדים בצבעוניות שקטה של צבע נטרלי (לבן, שמנת) אפקט של טפט צבעוני ומיוחד הוא מרשים ביותר. הטפט יכול להיות תלוי גיל, עם ציורים מתוקים בצבעים עדינים לחדרי תינוקות וילדים צעירים, או גרפיקה בוגרת של דמוית צבעוניות ומעניינות.  כמו כן תמיד אפשר ללכת על האופציה בה טווח הגילאים הוא רחב ולהדביק טפט פסים או נקודת, אילו צורות גאומטריות  שתמיד יתאימו לכל הגילאים מינקות ועד בגרות.

 

צבעוניות הטפטים גם היא עומדת לבחירה כמו שנאמר קודם לכן כשהרהיטים שקטים ורגועים ניתן להכניס את הצבע בטפט, ישנם טפטים עם צבעים חזקים ובולטים שיוצרים אפקט של "וואו" בחדר ומצד שני עם מחפשים להישאר בשקט ניתן למצוא טפטים עדינים בצבעי פסטל שקטים. צריך לקחת בחשבון שהדבקת טפט דורשת השקעה, השקעה תקציבית וגם של זמן וכמובן רצון וסבלנות.

 

את הטפט לא ניתן להדביק לבד אלא מומלץ ע"י איש מקצוע-מדביק הטפטים בעל ניסיון רב בהדבקה של כל מגוון הטפטים ידע לעשות זאת בצורה הנכונה והמדויקת ביותר, לא להתבלבל זה ממש לא כמו לצבוע קיר ואם אין לכם את הניסיון הדרוש רצוי לא לנסות לעשות זאת לבד, כמו כן יש לזכור כאשר רוצים להסיר את הטפט הוא בהחלט מקלף את הצבע שמאחוריו כך שאו שמדביקים טפט חדש ועדכני יותר או שצובעים מחדש את הקיר

 

זאת לעומת מדבקת הקיר שעליה נעסוק בחלק הבאה של מאמר זה.

 

ובינתיים אתם מוזמנים לבוא וליהנות ממגוון הקטלוגים הנמצאים בחנות של טפטים מכל הסוגים

יו-יו ילדים

עין חי 45 כפר מל"ל

09-7453835