חדר ליונתן

לפני 3 שנים עיצבנו ליונתן חדר, יחד עם אימא שלו חשבנו על הצרכים שלו ושלה, הרבה מקום אחסון גם לספרים ומשחקים וגם לבגדים ומצעי מיטה.

 

תכננו בקפידה את הסידור הארון חיצוני והפנימי , הרבה מדפים ומגירות עם אזור תליה קטן (לבנים אין הרבה תליה ובמיוחד לא לבנים בני 3 ) מיטה מרווחת עם מיטה לאירוח חברים ועם ארגז אחסון בראש מיטה שמהווה  גם מדף שמניחים עליו את בקבוק המים של הלילה, ואפילו אימא של יונתן יכולה לשבת עליו בזמן שהיא מקריאה את הסיפור לפני השינה. גם שולחן יצירה מקסים בו יונתן ישב ויצייר להנאתו, עם יחידת שירות שבה מניחים כוסות צבעוניות עם טושים וצבעים יחד עם מקום לגליל נייר שנמשך לאין סוף ציורים יפים. מדדנו במדויק את חלל החדר, את מידות הנישה לארון ולקחנו בחשבון את כל הפרטים הקטנים של נקודות החשמל ופתחי האוורור של המזגן.

 

ואז חשבנו מה יקרה בעוד 3 שנים שיונתן יעלה לכיתה א' ויצטרך שולחן כתיבה נח לגדולים וגם יצטרך עוד מקום אחסון לכל המחברות והחוברות של בית הספר וכן אורך המעילים שלו יגדל ומקום התליה בארון יהיה קטן מידי. וכך עיצבנו ליונתן שולחן יצירה נמוך ונח לגילו העכשווי וכשירצו יונתן ואמו לשבת בשולחן גבוהה המיועד להכנת שיעורי בית יחד עם מבוגר יחברו לאותו שולחן יצירה הגבהות אשר ירימו אותו לשולחן כתיבה גבוהה ונגיש.

 

כמו כן תכננו כך את הארון שבשליפת מדף אחד אזור התלייה מתארך ומתאים למעילים וחולצות במידות גדולות יותר. היום יונתן כבר בן 6 והוא תלמיד מצטיין שמכין שיעורים כמעט לבד וקורא כמעט לבד את סיפור הלילה ואכן מניח את הספר על ארגז האחסון בראש מיטתו. ולהלן החדר המקסים של יונתן לפני 3 שנים ועכשיו.

 

רוצים גם שנתכנן ונעצב לכם חדר בהתאם למידות ולצרכים שלכם?

 

לתיאום פגישת יעוץ ללא התחייבות

 

יו-יו ילדים עיצוב חדרי ילדים ונוער
09-7453835
info@yo-yo.co.il
www.yo-yo.co.il