איך לשלב טקסטיל בחדר -חלק ב'

אך לשלב טקסטיל בחדר - חלק ב'

 

במאמר הקודם דיברנו על כריות שונות כפריט עיצובי בחדר העשוי מבד ומרכך את  החדר,

כעט נבדוק אופציות נוספות של פריטים העשויים מבדים וטקסטיל שונים לעיצוב בחדר

 

אהילים- בעבר כבר עסקנו באהיל כפריט עיצובי בחדק ונתנו את הדגשים עליו כעט נתמקד באהיל בד, ניתן  להתאים לבדי הכריות או לבחור בד בצבע וטקסטורה שונה ,לעומת  אהילים העשויים מתכת או פלסטיק אהיל בד אינו משנה את התאורה בחדר ומשאיר אותה בהתאם לצבע ולחוזקה לנורה שהוכנסה לגוף התאורה שבחדר, הבד הוא חומר דק יחסית ולכן אינו משפיע על עוצמת האור  

 

אותיות מרופדות- במקום או בנוסף לתמונה על הקיר אותיות שם או לאיית מילה שאוהבים ולרפד אותה בבדים מיוחדים נותן אפקט מקסים של רכות ועדינות בחדר, אם לחדרי תינוקות ועד לנערות האותיות הללו מגוונת את עיצוב הקירות בחדר ומשמשות כפריט עיצובי מעניין.

 

שטיח-גם על פריט זה נכתב מאמר שלם בעבר, חשוב לציין שישנם כמה סוגים של שטיחים חלקם מבדי כותנה  השטיח הוא מסריגות שונות ונותן השלמה הנהדרת לחדר .

 

כמובן שלא חייבים להשתמש בכל פרטי העיצוב הללו לחדר אחד ניתן להשתמש רק באחד או שניים רק חשוב שיראו טוב יחד והחיבור ביניהם לפריטי הריהוט יהיה מוצלח ונכון.

 

בתמונה: כרית פרצוף -יו-יו ילדים, אריחים מרופדים- פיקולינה, פוף סרוג- Tricoknit, אהיל מודפס- יו-יו ילדים, אותיות מרופדות-פיצקלה, שטיח בד סרוג- Tricoknit

ליעוץ אישי והתאמה לפי מידות נשמח לעמוד לרשותכם:

 

בטל- 09-7453835
במייל- info@yo-yo.co.il  
צוות יו-יו ילדים
עיצוב חדרי ילדים ונוער