איך לפתור את בעיית הנישה הלא מנוצלת

איך לפתור את בעיית הנישה והבליטות הלא מנוצלת 

בהרבה בתי קבלן וגם בתים פרטיים יש כל מיני נשיות ובליטות שתוכננו ,לפעמים עם מחשבה שיהיה להם שימוש ולפעמים כאילוצים הנדסיים אך בסופו של דבר לאחר הכניסה לבית הם נראים לנו כחסרון שתופס מקום שיכול היה להיות שימושי יותר,

אז במאמר זה נראה לכם איך אפשר לנצל את המקום "המבוזבז " הזה ולהפוך אותו מחסרון ליתרון

 

נישות צרות ולא שימושיות:

בהרבה ביתם מצאנו כל מיני יחידות נישה בקירות של חדרים או מסדרונות, לפעמים הנישות הללו מאוד צרות ונראות כלא שימושיות,.

ראשית מומלץ לתלות בהם מדפים צבעוניים ודווקא להבליט את החלל המיוחד שנותר ולאו דווקא להסתיר אותו, כך אם המדף מיוחד וייחודי כבר לא ממש משנה למה הוא משמש הוא פשוט יפה בפני עצמו.

אבל אם בכל זאת נצרה גם להפוך אותו לפרקטי ניתן כמובן להעמיד עליו פרטי נוי יפים ,כמו כן ניתן גם לסגור עם דלת וליצור יחידת אחסון צרה אך סגורה ושם לאחסן מגבות ופריטים שניתן לקפל לגדלים התואמים את היחידה.

 

בליטות ועמודים

בצד השני של הנישות לפעמים נוצרת בליטה אם מרצון להרחיב חלל אחד על חשבון אחר או לפעמים בליטה קימת כחלק בלתי נפרד של התכנון ההנדסי של הבית (קיר תומך וכד'ׂ),מה שיכול ליצור עמוד באמצע החלל.  עמודים וקירות  אילו יכולים להוות חסרון אמתי , אך מצאנו דרך גם לנצל אותם, ראשית אפשר לבנות סביבם ולהפוך את הקיר הבולט הזה לרהיט של ממש כמו ארון וספריית מדפים, יש לשים לב לא לבנות רהיט זה עמוק מיד כך שלא ניקח עוד יותר מקום בחדר ממה שכבר נלקח.

כמו כן ניתן לטשטש את עמוד ולקשט אותו כך המיקוד יהיה בקישוט ולא בחסרון שהעמוד והקיר הבולט מהווה.

בתמונה מדפים בנישה, עמוד תומך מעוצב וארון המכסה בליטה בקיר

לתיאום פגישת יעוץ ללא התחייבות:

09-7453835
info@yo-yo.co.il
www.yo-yo.co.il