איך לנצל נכון את המרחב בחדר הילדים

איך לנצל נכון את המרחב בחדר הילדים

להיות מרובע זה יופי השאלה איזה סוג מרובע אתה,
תמיד עדיף ריבוע על מלבן אין מה לעשות השוויוניות תמיד צודקת וכשיש 4 קירות שווים בגודלן יותר קל לסדר ולרווח את החדר, מאשר שיש שני קירות צרים ושנים ארוכים
אז איך הופכים חדר ממלבן לריבוע?

להלן  שלוש המלצות למיקום נכון של הרהיטים בחדר בכדי ליצור תחושה נעימה ומרווחת לילדך:

 

מיקום המיטה

מקמו את המיטה על הקיר הקצר, גם אם זה אומר להעמיד אותה מתחת לחלון, אוויר טוב מקנה שינה טובה לא לפחד ממזג אויר זה הדבר הכי טוב שיש במדינה שלנו. המיטה היא הרהיט הארוך ביותר בחדר לכן נכון למקם אותו על הקיר הקצר כך שהיא כמעט נתחמת בין שני הקירות כך מטשטשים את הרגשת המזרון הצר שנוצר בחדר מלבני, כבר ברגע זה הפכתם את החדר לריבוע.

 

מיקום השולחן

אם הקיר הארוך באמת מספיק ארוך (יותר מ 3 מטרים) מקמו את שולחן הכתיבה במידה ויש על הקיר זה כך שהרהיטים יוצרים יחד את האות "ר" .ברגע זה יצרתם מרווח בחדר מה שלא היה קורה לו הרהיטים הלו היו עומדים אחד מול השני.
במצב כזה השולחן ניצמד למיטה וחוסם את המגירות והמיטה הנשלפת שבדרך כל יש במיטות ילדים ונוער לכן בשביל ליצור פונקציונליות מושלמת לרהיטים ניתן להרחיק את המיטה מהקיר ולמקם ארגז מצעים ברוחב השולחן (60 ס"מ) ובאורך המיטה (90-100 ס"מ) שימלא את החלל הנוצר בין המיטה ולשולחן וכך כל פונקציות המיטה ניתנות לשימוש וקיבלנו עוד מקום אחסון שהרי אף פעם אין יותר מידי מקום אחסון.

 

מיקום הארון

במידה ויש ארון בחדר מקמו אותו על קיר הדלת סידור שכזה מרווח את החדר ויוצר חלל משחק ומחייה נעים ומרווח. ארון בגדים לילד אחד לא צריך להיות גדול מ 1.50 מטר (3 דלתות) אם באמת חייבים ארון גדול עדיף להגדיל בגובהה ולרכוש ארון עד תקרה מאשר להאריך ברוחב מה שגורם לתחושת צפיפות, כשהארון הבגדים שהוא הרהיט הגדול ביותר בחדר ממוקם על קיר הדלת הוא הופך לנסתר ונבלע בעיקר כשנכנסים לחדר כך שארון גבוהה עד תקרה לא יבלוט יותר מאשר ארון בגובהה סטנדרטי שהוא לרוב כ2.40 מטרים.

 

אז הינה 3 שלבים בו ע"י סידור נכון של הרהיטים הופך את החדר ממלבן צר שנותן תחושת מזרון ארוך לריבוע רחב שיוצר מתחם מרווח למחייה.

 

בתמונה: שני חדרים מלבניים מרווחים ונעימים

 

לתיאום פגישת יעוץ ללא התחייבות:

09-7453835

info@yo-yo.co.il

www.yo-yo.co.il