איך בוחרים צבעוניות לחדר ילדים?

איך בוחרים צבעוניות לחדר ילדים,

כשמעצבים חדר ילדים בוחרים צבע רקע עיקרי שהוא נטרלי ומתאים לכל צבע אחר כמו שמנת, לבן, אפור, אוף וואיט, בג'. אילו צבעים שיכולים להוות בסיס לכל צבע דומיננטי  שהילד אוהב כמו כחול, אדום, ורוד, ירוק.

אופציה נוספת היא לבחור גוון של צבע אחד ולעצב מאותו הגוון כמו שילוב של ורוד פוקסיה, ורוד מסטיק ,ורוד בייבי, מומלץ כן להוסיף לשילוב זה עוד צבע נטרלי כמו חום או אפור כדי לרכך את החלל

אז עכשיו שבחרנו את הצבע הדומיננטי ואת הצבע נטרלי , איפה משתמשים ואיך מעצבים?
 

ריהוט: רצוי להשתמש בצבעים הדומיננטיים בפריטים בחדר שקל להחליפם או לצבוע אותם מחדש לדוגמא : מעצור ספרים שנמצא על המדף, הוא נייד ונשלף וניתן לצבוע אותו מחדש ולהחליפו לצבע בורג בקלות וללא עלות גבוהה.

מעקה בטיחות של מיטת הילדים ,ניתן לשלב הרבה צבעים ולעצב מעקה צבעוני ומיוחד וכשהילד גדל מורידים אותו בקלות .

פריטים משלימים: תמונות קיר: בגיל צעיר בוחרים תמונת ילדותיות מלאות בצבע ומגרות את העין אם הזמן ניתן להחליפו, להעביר לילד הבא ולתלות תמונת בוגרות או מדבקות קיר שניתן לרכוש בעלות לא גבוהה ניתנות להדבקה בצורה פשוטה.

גם וילון לחלונות הגדולים בחדר אפשר מראש לרכוש אם אופציה לשינוי וגיוון, תופרים "כותרת" לווילון פיסת בד צבעונית ומיוחדת שמתאימה לגיל הנוכחי של הילד כותרת זו מחוברת לווילון בצבע נטרלי התפור מבד איכותי ועשיר, בצורה פשוטה של סקוץ' על וילון רומי ולולאות אם זה וילון כנפיים, בגיל מאוחר יותר ניתן להוריד את הכותרת ולהישאר רק עם הווילון בצע נטרלי או להחליפה לכותרת מבד אחר בוגר יותר.
 

במידה ועיצוב החדר הוא מלכתחילה לילד/ה בוגר חשוב להטעים את הצבעים בהתאם. בגילאי הנוער לרוב הם אוהבים צבע אחד עיקרי ולא עיצוב מרובה צבעים ומקושקש היום הטרנד הוא גוניים של אפור ואפילו שחור.

חשוב להשתמש בשיקול דעת כשבוחרים צבעים ורצוי לא לזרוק המון צבעים יחד אלא לבחור שני צבעי יסוד ולהשתמש בכמה גוונים שלהם

והכי כדאי להתייעץ באנשי מקצוע.

last artical_1.jpg

בתמונה: חדר אחד עם צבעוניות רגועה על גווני הורוד וחדר אחר עם צבעים חזקים שני שילבוים מקסימים

ליעוץ אישי והתאמה לפי מידות נשמח לעמוד לרשותכם:

בטל- 09-7453835

במייל- info@yo-yo.co.il  

צוות יו-יו ילדים

עיצוב חדרי ילדים ונוער