אודות

אודות יו יו ילדים

חדר הילדים נעשה בשנים האחרונות לאחד החדרים החשובים בבית, בו מתעצבת דמותם של הילדים ובו הם שוהים זמן רב במשחק שינה וחלום. ככל שנקדיש יותר תשומת לב לחדר הילדים, כך חשיבותו בעיני הילדים והרצון שלהם לבלות בו יתעצמו, ויהפכו את החדר לאהוב יותר, שימושי יותר ולזיכרון מתוק בחייהם.

 

 "יו-יו ילדים" היא חברת בוטיק יצירתית לרהיטי ילדים, המתאימה את החדר לצרכי הילד ולצרכי המשפחה. המחשבה שלנו על חדרי ילדים היא כוללת ומבוססת על התאמתו של החדר לפעילות הילדים לאורך כל היום ולהפיכתו למוקד-חיים עבור הילדים. החדרים שלנו מתוכננים באופן המאפשר להם לצמוח עם הילדים ולהעניק להם אווירה מעוצבת ונעימה, מדויקת ושמחה. 

 

לעיתים קרובות מדי, משקיעים המון אנרגיה וממון בעיצוב המטבח והסלון ומזניחים את חדר הילדים, שנותר מחוץ לתקציב ונעשה כלאחר יד. כך במקום לפרגן לנו ולילדים שלנו אנו מחמיצים את התרומה החשובה שחדר אהוב ומתוכנן היטב יכול להעניק לילדינו, ומפספסים את ההשפעות המטיבות שיש לחדר כזה בו הילד חש בבית.

 

לכן ב"יו-יו ילדים" אנו אנו מציעים מחשבה עיצובית ייחודית והתאמה ופונקציונלית מירבית של חדרי הילדים לסגנון החיים שלכם, תוך יצירת שילוב מוצלח בין תחכום לתמימות ובין הידור לפשטות. יו-יו ילדים מפגיש בין המגע המקומי, לבין ניחוח של עיצוב בינלאומי ומראה חו"לי הנכנס לתוך ביתכם ומתייחס לחדר הילדים ולחלומות שלכם ההורים ברצינות הראויה.

 

בחנות הבוטיק  של "יו-יו ילדים" בכפר מל"ל, החוגגת השנה  עשור, אנו נשמח  לבנות יחד את החדר הנכון לילדכם ולכם, תוך מחשבה על כל פרט בחלל הכולל לא רק ריהוט אלא גם פריטים משלימים, עד הפיכתם  לכזה היוצר תחושה שהרהיטים קדמו לקירות. הליווי האישי והצמוד שלנו לאורך כל התהליך מבטיח דקדקנות בעיצוב ושלמות בביצוע, ויצירתם של חדרי ילדים מעוצבים אך אישיים, ייחודים אך לא מצועציים.

 

"יו-יו ילדים" היא תוצר של חזונה של יפעה רותם- השמשוני , מעצבת רהיטים, בוגרת בצלאל במחלקה לתקשורת חזותית ועיצוב רהיטים באוניברסיטת "גילדהול (Guildhall) בלונדון, אנגליה
כבר במהלך  לימודיה בלונדון, ידעה יפעה שהיא רוצה להעביר את חדר הילדים בבית הישראלי מהפכה וגיבשה קו יצירתי וייחודי המשלב תפיסה עיצובית מינימלסטית עם שמחת החיים של ילדות, בעשור האחרון היא הצליחה להפוך את חזונה למציאות והטמיעה אותו בהצלחה מרובה בבתיהם של מאות ישראלים וילדים מאושרים.

 

יפעה נשואה ואמא לשלושה ילדים, וכל עיצובי החדרים לילדים, נוסו על ילדיה האישיים בהצלחה מרובה מעל למשוער.