המדריך לרכישת אהיל לחדר ילדים

המדריך לרכישת אהיל לחדר ילדים

רוב האנשים אינם מזהים את האהיל כפרט עיצובי בחדר הילדים והנוער שלהם, אך אם נבחן זאת נראה שבעצם הוא אחד החשובים, אהיל במרכז החדר שנתלה מן התקרה הוא אחד הפריטים הראשונים שרואים כאשר נכנסים לחדר ,אז איזה סוג אהיל כדי לרכוש ובאיזה צבע

 

עיצוב

כמובן שגיל הילד הוא הקובע את העיצוב של האהיל, ישנם אהילים עם הדפסים מיוחדים הכוללים ציורים והדפסים ייחודיים וצבעוניים וישנם  גם אהילים אשר נותנים את הצבע החסר בחדר לנער או נערה ועדיין משאירים אותו בוגר, אהילים עם הדפס פסים בצבעים ניטרליים ובוגרים. ישנם אהילים המיוצרים מחומרים שונים, אהילי בד חסני אש עם הדפסות שונות או אהילי מתכת בצבעים שונים ומגונים.

 

TOTAL LOOK

שיטת העיצוב המודגשת ביותר היא שיטת העיצוב המושלם-TOTAL LOOK, כך שכל החדר מעוצב אם אותה הגרפיקה ואותו הבד ממנו מיוצרים הווילונות בחדר, כריות הנוי ואהיל התלוי בתקרה, עיצוב מסוג זה יכול להציג את החדר באופן שיראה משולם עד הפרט האחרון.
ישנם אילו שלא אוהבים שיטת עיצוב זו ודווקא נהנים מחיבור של כמה פריטים שונים  שיחד יוצרים הרגשה של שלמות ואוירה נעימה בחדר, בדרך זו חשוב לשלב צבעים "המדברים" טוב אחד עם השני או להתמקד בכמה צבעים מאותה המשפחה. למשל אם הווילונות בצבע מוקה/אוף וויט  והשטיח יש לו גוונים של כחול אז האהיל יוכל להיות חום עם פס כחולים.

 

לסיכום
אהיל לחדר ילדים הוא מה שנותן את האור בחדר כשנכנסים לחדר הוא הפריט שרואים מיד הוא תלוי מהתקרה ובולט בחדר, הוא יכול להיות האלמנט העיצובי העיקרי בסידור החדר שנותן את הצבע והטון לשאר הפריטים.

 

בתמונה: אהילים מעוצבים בהתאמה לחדרים 

ליעוץ אישי והתאמה לפי מידות נשמח לעמוד לרשותכם:

בטל- 09-7453835
במייל- info@yo-yo.co.il   
צוות יו-יו ילדים
עיצוב חדרי ילדים ונוער